tłumaczenia i pisanie akademickich prac po angielsku

profesjonalny tłumacz - angielski, polski, rosyjski


Profesjonale Tłumaczenia i Pomoc w Pisanu Akademickich Prac dla Studentów


Uszanowanie,

Nazywam się Andrzej i miło mi Państwa zaprosić do skorzystania z moich usług doświadczonego tłumacza. Specjalizuję się w wielu dziedzinach włcznie z ekonomią, finansami, umowami biznesowymi, filozofią, psychologią, statystyką, fizyką, oraz tekstami ogólnymi. Z reguły tłumaczę jedynie z języka angielskiego na język polski. Jestem jednocześnie tłumaczem ustnym z języka angielskiego na polski. Korektuję również wszelkiego rodzaju teksty akademickie (prace dyplomowe / prace magisterskie / prace doktorskie) pisane w języku angielskim i polskim.

Ceny są negocjowane indywidualnie (możliwość zniżek dla stałych klientów lub dużych projektów). Płatność odbywa się przez przelew bankowy lub przez Paypal na konto w Stanach Zjednoczonych.

Andrzej, pisarz i tłumacz i edytor języka angielskiego na polski.

Kontakt: info@polish-translators.net

Andrzej - tłumacz angielski i polski

Witam,

Mam na imię Ilona i jestem pisarką i tłumaczem ustnym i pisemnym języka rosyjskiego na polski, angielskiego na polski, oraz angielskiego na rosyjski. Mieszkam na stałe w USA. Zajmuję się tłumaczeniami tekstów literackich, listów osobistych, umów biznesowych, pism genealogicznych, oraz innych dokumentów. Jeśli jesteś zainteresowany tłumaczeniem tekstów z języka rosyjskiego na polski, angielskiego na polski, lub angielskiego na rosyjski, skontaktuj się ze mną. Pomagam także studentom w pisaniu i edytowaniu prac uniwersyteckich.

Umiarkowane ceny i najwyższa jakość zawsze gwarantowane. Możesz szybko zapłacić przez PayPal albo przez czek.

Ilona, tłumacz i pisarz języka rosyjskiego na polski, angielskiego na polski, oraz polskiego na rosyjski

Kontakt: info@polish-translators.net

Tłumaczenia i wypracowania angielski - polski - rosyjski


Copyright (c) polish-translators.net Fax: (309) 4236-469
Designed by Quis Research

Poland History