Szczęśliwa polska żona

Jak sprawić by polska żona lub panna młoda była szczęśliwa


Jak dać szczęście Polce?


Żona

Ponad 9,4 miliona ludzi w Stanach Zjednoczonych i 237.000 mieszkańców Kanady ma polskich przodków. Wielu Amerykanów ożeniło się z Polkami. Może i Ty masz kochającą polską żonę. Czy chcesz kilka porad, jak uczynić ją szczęśliwą? Czasami te najprostsze drobiazgi są dla kobiet najdroższe. Poświęcenie uwagi od czasu do czasu tym drobnym rzeczom sprawia, że Polki czują się w pełni kochane i doceniane. Spraw jej miłą niespodziankę jakimś drobiazgiem, i zawsze okazuj szacunek - to jest wszystko, co uczyni Twoją polską wybrankę szczęśliwą.

Polskie kobiety są znane ze swojej szczerości. Nie darmo przysłowie: Co w głowie, to na języku. Wystarczy jednak tylko zaakceptować tę prostoduszność i kochać polską żonę mimo ostrego języka. Nie powinno się w żadnym razie dać ponieść emocjom i nieuprzejmości. Za dobre maniery otrzymasz dodatkowe punkty.

Polskie dziewczyny i kobiety zgodnie z długoletnią tradycją lubią być obsypywane kwiatami. Na pierwsze spotkanie koniecznie powinieneś przynieść bukiet kwiatów. Kwiaty są mile widziane niezależnie od zaawansowania znajomości i niekoniecznie tylko na konkretną okazję. Kwiaty "bez okazji" mówią Twojej Polce, że o niej często myślisz.

Warunkiem koniecznym, aby uszęśliwić Twoją polską żonę, jest traktowanie jej jak prawdziwej damy. Bądź zatem dżentelmenem, otwórz drzwi i przepuść kobietę zawsze przodem. A jeżeli już te drzwi prowadzą do restauracji, nie zapomnij, że to mężczyzna płaci za posiłek niezależnie czy jest to pierwsza randka, czy jesteście już dobre parę lat po ślubie.

Chcesz sprawić jej świąteczną niespodzienkę? Znajdź płytę z polskimi kolędami - będzie ona wtedy wiedziała jak bardzo jest kochana. Liczy się Twój wysiłek i czas na znalezienie czegoś tak melancholijnego. Inną niespodzianką może być polska ceramika świąteczna, co jest łatwiejsze do zrealizowania przy pomocy stron internetowych oferujących takie wyroby. Polki obchodzą święta Bożego Narodzenia aż do 2-go lutego i jest to dla nich bardzo ważne. Jeżeli jesteś cudzoziemcem, naucz się polskiego humnu narodowego "Jeszcze Polska nie zginęła" i zaśpiewaj go swojej wybrance. Wzbudzi to w niej wdzięczność, że dzielisz jej narodową tożsamość. Naucz się "Sto lat," to piosenka dobra na każdą radosną okazję. Ponieważ polskie tradycje i zwyczaje są bardzo cenione przez Polki, zrób coś w tym kierunku, chociażby wycinanki z papieru jako ozdoby na sciany lub do okien, który to zwyczaj datuje się od połowy 19-go wieku. Zapoznanie się z Polskimi zwyczajami mówi Twojej wybrance, że Ci na niej zależy i szanujesz jej korzenie.

Następnym krokiem do szczęścia w małżeństwie z Polską kobietą jest nauczenie się jej ojczystego języka. W dzisiejszych czasach więcej ludzi uczy się języka polskiego niż kiedykolwiek wcześniej. Dlaczego odmówić tego niewielkiego wysiłku Twojej żonie? Język polski ma walory liryczne i jest miły w brzmieniu nawet jeśli ktoś nie rozumie słów. Polacy są dynamiczni w rozmowie i zwykle wyraz twarzy mówi w jakim tonie odbywa się konwersacja.

Niewątpliwym znakiem lekceważenia i sposobem na obrażenie polskiej żony jest spóźnianie się. Zależnie od statusu społeczego, czekający Polak może być nietolerancyjny na spóźnialstwo innych. W spotkaniach towarzyskich Polacy spodziewają się przybycia gości na czas i długiego pozostania. Jeśli pragniesz sprawić Polce przyjemność, wyraź swój szacunek w stosunku do jej rodziny i przyjaciół. Polskie kobiety cenią dobre stosunki towarzyskie i lubią towarzystwo szczególnie, gdy mogą wykazać się swoją gościnnością i umiejętnościami kulinarnymi. Będąc gościem w polskim domu, możesz być zdumiony polską szczodrością i ciepłem.

Na szczęście składają się te drobiazgi w życiu, jak nauka piosenki, języka, czy bukiet kwiatów, które są sposobem na okazanie uczucia Twojej polskiej żonie. Drobnostki wyrażające uczucie są bardziej cenione przez Polskie kobiety niż cokolwiek innego.

Powrót do strony: Polki, polskie dziewczyny, kobiety i panny


Copyright (c) polish-translators.net
Fax: (309) 4236-469
Designed by Quis Research

Poland History